Шановні педагоги закладів позашкільної освіти!

Дата: 21.09.2021 14:16

Прийміть щирі та сердечні вітання зі святом – Днем працівників позашкільної освіти!

Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості в позаурочний час, здійснює виховання засобами високої культури та мистецтва. Гуртки та спортивні секції допомагають нашим дітям у розвитку особистості, їх самореалізації та професійному самовизначенні. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує українську юнь. Саме до вас біжать дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно.

Бажаємо міцного здоров’я, творчості,  цікавих проектів,  натхнення, невичерпної енергії.