Опорна школа матиме сучасний вигляд

Дата: 19.06.2019 09:22

Цими днями до головного корпусу Затишанського навчального закладу доставлені будівельні матеріали для утеплення зовнішніх стін. Також буде встелено тротуарною плиткою подвір’я школи.

Ці масштабні роботи виконуватимуться на умовах співфінансування – частина коштів надійде з обласного бюджету, решта буде виділена зі скарбниці Затишанської ОТГ.

Окрім утеплення, на будівлю школи чекає цілковите перетворення в зовнішньому вигляді. Нині розробляється детальний дизайн оздоблення, ведуться перемовини з проектантами, аби виконати роботи якісно і на роки.

Торік у навчальному закладі замінили дах та встановили нові енергозберігаючі вікна. Поруч будується сучасний спортивний комплекс, урочисте відкриття якого заплановане на липень. Тож є всі надії, що до 1 вересня опорна школа матиме сучасний і яскравий вигляд

На знімку: поки що школа виглядає так