Комунальний заклад позашкільної освіти "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа" Затишанської селищної ради

Затишанська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа розпочала діяльність з 02 вересня 2019 року.  На даний час у спортивній школі працює шість відділень: легка атлетика, футбол, волейбол, вільна боротьба, настільний теніс, шахи. У 2022-2023 навчальному році тренування з легкої атлетики, футболу, волейболу, вільної боротьби та шахів проводяться на базі Затишанського ЗЗСО та Перехрестівського ЗЗСО, а настільний теніс – в КЗ «Затишанський Будинок культури». Спортивну школу відвідує 197 вихованців. З ними працюють 5 тренерів (з них: 1 тренер з легкої атлетики, 1 тренери з футболу, 1 тренер з вільної боротьби та 1 тренер з настільного тенісу та шахів, 1 тренер з волейболу).

З початку нового 2022-2023 навчального року в секції футболу функціонує 4 підготовчі групи та під керівництвом тренера-викладача спортивної школи Делієргієва Вадима Володимировича та Бадюла Петра Григоровича займається 77  вихованців віком від 9 до 16 років.

У секції легкої атлетики Затишанської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи  року в 2 підготовчих групи займаються 24 спортсмени віком до 16 років під керівництвом тренера-викладача Гуркуша Сергія Олександровича.

У секції вільної боротьби Затишанської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи в 2 підготовчих групах займаються 24 спортсмени віком до 16 років під керівництвом тренера-викладача  Каланчі Андрія Івановича.

У секціях шахів та настільного тенісу функціонує по 2 підготовчі групи де займаються по 12 вихованців віком до 16 років під керівництвом тренера-викладача Демчука Олега Анатолійовича.

У секції з волейболу, в якій функціонує 2 підготовчі групи займаються 24 вихованці віком до 16 років під керівництвом тренера-викладача Гайдайчука Сергія Георгійовича.